didem.

didem_ii
Cinema Addict - 1136 Film Ratings
Member Since: 28 Jan 2015

more Recent Ratings

60 15% Anons (2018) - Rated 05 Feb 2023
70 31% Bursa Bülbülü (2023) - Rated 05 Feb 2023
60 15% La belle époque (2019) - Rated 29 Jan 2023
80 63% Bad Education (2004) - Rated 27 Jan 2023
50 9% Yilbasi Gecesi (2022) - Rated 27 Jan 2023
80 63% Argentina, 1985 (2022) - Rated 27 Jan 2023
60 15% Erşan Kuneri (2022) - Rated 27 Jan 2023
95 97% Aftersun (2022) - Rated 13 Jan 2023
90 93% Kurak Günler (2022) - Rated 13 Jan 2023
80 63% The Banshees of Inisherin (2022) - Rated 08 Jan 2023