dossky

dossky
Movie Buff - 110 Film Ratings
Member Since: 22 Apr 2018
Location: France

more Recent Ratings

64 25% Maze Runner: The Death Cure (2018) - Rated 22 Apr 2018
80 83% Thor: Ragnarok (2017) - Rated 22 Apr 2018
67 37% Thor: The Dark World (2013) - Rated 22 Apr 2018
60 13% Suicide Squad (2016) - Rated 22 Apr 2018
73 60% Wonder Woman (2017) - Rated 22 Apr 2018
65 31% The Amazing Spider-Man 2 (2014) - Rated 22 Apr 2018
85 95% The Dark Knight (2008) - Rated 22 Apr 2018
73 60% Pacific Rim (2013) - Rated 22 Apr 2018
55 4% 2012 (2009) - Rated 22 Apr 2018
64 25% National Treasure (2004) - Rated 22 Apr 2018