doughtyjen

doughtyjen
Flick Fan - 71 Film Ratings
Member Since: 20 Feb 2021
Location: UK

more Recent Ratings

Check out doughtyjen's...

85 30% The Dark Knight (2008) - Rated 20 Feb 2021
85 30% Aeon Flux (2005) - Rated 20 Feb 2021
80 16% Logan (2017) - Rated 20 Feb 2021
98 83% Guardians of the Galaxy (2014) - Rated 20 Feb 2021
95 64% X2: X-Men United (2003) - Rated 20 Feb 2021
95 64% Die Hard (1988) - Rated 20 Feb 2021
90 47% Star Trek (2009) - Rated 20 Feb 2021
85 30% Terminator 3: Rise of the Machines (2003) - Rated 20 Feb 2021
80 16% I, Robot (2004) - Rated 20 Feb 2021
80 16% Independence Day (1996) - Rated 20 Feb 2021