dregan

dregan
Movie Buff - 178 Film Ratings
Member Since: 12 Jan 2016
Location: Canada

more Recent Ratings

82 70% 30 Days of Night (2007) - Rated 21 May 2016
84 82% Full Metal Jacket (1987) - Rated 12 Jan 2016
84 82% Rope (1948) - Rated 12 Jan 2016
84 82% 12 Angry Men (1957) - Rated 12 Jan 2016
92 99% Chinatown (1974) - Rated 12 Jan 2016
1% The Waterboy (1998) - Rated 12 Jan 2016
72 30% Edge of Tomorrow (2014) - Rated 12 Jan 2016
77 49% Fast Five (2011) - Rated 12 Jan 2016
80 62% Dredd (2012) - Rated 12 Jan 2016
83 76% Beavis and Butt-Head Do America (1996) - Rated 12 Jan 2016