drphone1

drphone1
Flick Fan - 43 Film Ratings
Member Since: 02 Jul 2015
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 90% North by Northwest (1959) - Rated 02 Jul 2015
95 90% Fargo (1996) - Rated 02 Jul 2015
85 43% The Man Who Wasn't There (2001) - Rated 02 Jul 2015
85 43% O Brother, Where Art Thou? (2000) - Rated 02 Jul 2015
85 43% A Serious Man (2009) - Rated 02 Jul 2015
95 90% Inside Llewyn Davis (2013) - Rated 02 Jul 2015
95 90% No Country for Old Men (2007) - Rated 02 Jul 2015
85 43% Django Unchained (2012) - Rated 02 Jul 2015
85 43% Dallas Buyers Club (2013) - Rated 02 Jul 2015
85 43% The Wolf of Wall Street (2013) - Rated 02 Jul 2015