dullson
Recent Ratings
Check out dullson's...
85 61% | Scent of a Woman (1992) - Rated 12 May 2023 |
70 22% | Colossal (2017) - Rated 12 May 2023 |
80 38% | Close Encounters of the Third Kind (1977) - Rated 12 May 2023 |
85 61% | The Dark Knight (2008) - Rated 20 Nov 2021 |
70 22% | Dune (2021) - Rated 20 Nov 2021 |
65 12% | Eternals (2021) - Rated 11 Nov 2021 |
20 2% | Venom: Let There Be Carnage (2021) - Rated 11 Nov 2021 |
80 38% | The Secret of Roan Inish (1994) - Rated 11 Nov 2021 |
40 5% | Chungking Express (1994) - Rated 11 Nov 2021 |
80 38% | Intouchables (2011) - Rated 08 Aug 2021 |