ekent

ekent
Flick Fan - 33 Film Ratings
Member Since: 08 Aug 2021
Location: Sommerville, MA, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

97 13% My Cousin Vinny (1992) - Rated 08 Aug 2021
100 69% Goodfellas (1990) - Rated 08 Aug 2021
100 69% Scarface (1983) - Rated 08 Aug 2021
100 69% Willy Wonka & the Chocolate Factory (1971) - Rated 08 Aug 2021
100 69% The Shawshank Redemption (1994) - Rated 08 Aug 2021
100 69% Training Day (2001) - Rated 08 Aug 2021
99 28% Summer of Sam (1999) - Rated 08 Aug 2021
100 69% Man of Steel (2013) - Rated 08 Aug 2021
99 28% Batman v Superman: Dawn of Justice (2016) - Rated 08 Aug 2021
100 69% Slumdog Millionaire (2008) - Rated 08 Aug 2021