elicbcool123

elicbcool123
Flick Fan - 62 Film Ratings
Member Since: 15 Dec 2021
Location: Boston, Massachusetts, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 29% Cars (2006) - Rated 16 Dec 2021
94 82% Cinema Paradiso (1988) - Rated 16 Dec 2021
93 66% The Lives of Others (2006) - Rated 16 Dec 2021
94 82% Rain Man (1988) - Rated 16 Dec 2021
92 53% Jaws (1975) - Rated 16 Dec 2021
84 10% The Interview (2014) - Rated 16 Dec 2021
91 39% Lost (2004) - Rated 16 Dec 2021
92 53% First Man (2018) - Rated 16 Dec 2021
90 29% BlacKkKlansman (2018) - Rated 15 Dec 2021
93 66% Ratatouille (2007) - Rated 15 Dec 2021