emilsalmanli

Recent Ratings
Check out emilsalmanli's...
95 92% | The Matrix (1999) - Dec 20, 2021 |
90 66% | Black Swan (2010) - Aug 12, 2021 |
95 92% | Network (1976) - Jul 31, 2021 |
90 66% | Snowpiercer (2020) - Apr 10, 2021 |
88 48% | Memento (2001) - Mar 23, 2021 |
90 66% | Tenet (2020) - Mar 22, 2021 |
85 36% | Nomadland (2020) - Feb 23, 2021 |
85 36% | Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn (2020) - Jan 19, 2021 |
84 27% | Adaptation. (2002) - Jan 13, 2021 |
89 51% | I'm Thinking of Ending Things (2020) - Jan 13, 2021 |