emilymajor

emilymajor
Flick Fan - 25 Film Ratings
Member Since: 27 Dec 2013
Location: Denver, Colorado, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: schoolteacher in Denver

more Recent Ratings

70 16% Young Adult (2011) - Rated 27 Dec 2013
95 52% Yes Man (2008) - Rated 27 Dec 2013
100 82% Titanic (1997) - Rated 27 Dec 2013
95 52% Flightplan (2005) - Rated 27 Dec 2013
75 22% Slumdog Millionaire (2008) - Rated 27 Dec 2013
79 26% 50 First Dates (2004) - Rated 27 Dec 2013
90 38% Se7en (1995) - Rated 27 Dec 2013
100 82% Definitely, Maybe (2008) - Rated 27 Dec 2013
70 16% Black Swan (2010) - Rated 27 Dec 2013
100 82% 12 Angry Men (1997) - Rated 27 Dec 2013