envercterzi
Bio: I\'m addicted to cinema.
Recent Ratings
Check out envercterzi's...
93 97% | L'avventura (1960) - Rated 15 Oct 2017 |
90 94% | La Notte (1961) - Rated 15 Oct 2017 |
87 87% | L'Eclisse (1962) - Rated 15 Oct 2017 |
88 89% | Blow-Up (1966) - Rated 15 Oct 2017 |
80 56% | Syriana (2005) - Rated 15 Oct 2017 |
80 56% | Kiss Kiss Bang Bang (2005) - Rated 15 Oct 2017 |
80 56% | I'm Not There (2007) - Rated 15 Oct 2017 |
80 56% | The Conjuring (2013) - Rated 15 Oct 2017 |
79 45% | Life Is Beautiful (1997) - Rated 15 Oct 2017 |
83 74% | Before Midnight (2013) - Rated 15 Oct 2017 |