feyd

feyd
Movie Buff - 473 Film Ratings
Member Since: 12 Oct 2015
Location: Turkey

more Recent Ratings

85 79% The Northman (2022) - Rated 27 Feb 2023
70 31% Reacher (2022) - Rated 23 Feb 2023
85 79% Dune (2021) - Rated 23 Feb 2023
60 15% Plane (2023) - Rated 23 Feb 2023
65 22% Arif v 216 (2018) - Rated 23 Feb 2023
75 42% Erkek Güzeli Sefil Bilo (1979) - Rated 23 Feb 2023
80 58% Lucy (2014) - Rated 23 Feb 2023
20 0% Venom (2018) - Rated 23 Feb 2023
85 79% London (2005) - Rated 22 Feb 2023
80 58% The Green Mile (1999) - Rated 22 Feb 2023