flapjack

flapjack
Flick Fan - 14 Film Ratings
Member Since: 29 Mar 2020
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 32% Röportaj (2020) - Rated 23 Aug 2020
75 32% Full Metal Jacket (1987) - Rated 31 Mar 2020
89 75% One Flew Over the Cuckoo's Nest (1975) - Rated 31 Mar 2020
84 53% Dunkirk (2017) - Rated 31 Mar 2020
88 67% Moonrise Kingdom (2012) - Rated 29 Mar 2020
98 89% The Lighthouse (2019) - Rated 29 Mar 2020
80 46% American Beauty (1999) - Rated 29 Mar 2020
60 10% Lost in Translation (2003) - Rated 29 Mar 2020
90 82% The Big Lebowski (1998) - Rated 29 Mar 2020
100 96% Spider-Man 2 (2004) - Rated 29 Mar 2020