FrankBlack58

frankblack58
Flick Fan - 70 Film Ratings
Member Since: 14 Sep 2016
Location: Sweden

more Recent Ratings

70 69% Passengers (2016) - Rated 10 Jul 2017
60 31% The Most Dangerous Game (1932) - Rated 09 Jul 2017
70 69% Live by Night (2016) - Rated 08 Jul 2017
70 69% Death on the Nile (1978) - Rated 08 Jul 2017
70 69% The Love Bug (1968) - Rated 07 Jul 2017
65 48% The Shallows (2016) - Rated 03 Jul 2017
65 48% Murder on the Orient Express (1974) - Rated 02 Jul 2017
60 31% Endless Night (1972) - Rated 01 Jul 2017
75 84% The Girl with the Dragon Tattoo (2009) - Rated 30 Jun 2017
75 84% Sista kontraktet (1998) - Rated 30 Jun 2017