g0rkk

Recent Ratings
Check out g0rkk's...
90 52% | Gone Girl (2014) - Jun 29, 2020 |
90 52% | Stranger Than Fiction (2006) - Jun 29, 2020 |
80 25% | Witness for the Prosecution (1957) - Jun 29, 2020 |
100 95% | 12 Angry Men (1957) - Feb 24, 2020 |
90 52% | The Game (1997) - Feb 24, 2020 |
95 80% | The Usual Suspects (1995) - Feb 24, 2020 |
95 80% | Grave of the Fireflies (1988) - Feb 24, 2020 |
90 52% | Black Swan (2010) - Feb 24, 2020 |
95 80% | Oldboy (2003) - Feb 24, 2020 |
95 80% | Schindler's List (1993) - Feb 24, 2020 |