Gadsa2
Bio: Hey! I\'m Michael and I\'m super into film, I write movie reviews and articles at the cinegogue :)
Recent Ratings
Check out Gadsa2's...
30 12% | Spirit: Stallion of the Cimarron (2002) - Rated 23 Aug 2015 |
70 72% | Hotel Rwanda (2004) - Rated 23 Aug 2015 |
20 2% | Eurotrip (2004) - Rated 23 Aug 2015 |
80 90% | Hunger (2008) - Rated 23 Aug 2015 |
70 72% | The Lost Boys (1987) - Rated 23 Aug 2015 |
60 52% | Planet of the Apes (2001) - Rated 23 Aug 2015 |
80 90% | Lost in Translation (2003) - Rated 23 Aug 2015 |
40 22% | Running Scared (2006) - Rated 23 Aug 2015 |
60 52% | Notting Hill (1999) - Rated 23 Aug 2015 |
70 72% | The Matrix (1999) - Rated 23 Aug 2015 |