gallenfranco
Recent Ratings
Check out gallenfranco's...
95 97% | Interstellar (2014) - Rated 23 Feb 2017 |
70 64% | WALL·E (2008) - Rated 23 Feb 2017 |
88 90% | Django Unchained (2012) - Rated 23 Feb 2017 |
80 77% | The Lord of the Rings: The Return of the King (2003) - Rated 23 Feb 2017 |
87 87% | The Blues Brothers (1980) - Rated 23 Feb 2017 |
87 87% | The Kids Are All Right (2010) - Rated 23 Feb 2017 |
25 7% | Shallow Hal (2001) - Rated 23 Feb 2017 |
68 55% | A Serious Man (2009) - Rated 23 Feb 2017 |
83 81% | Dead Poets Society (1989) - Rated 23 Feb 2017 |
78 73% | Gone Girl (2014) - Rated 23 Feb 2017 |