ghager

ghager
Film Freak - 689 Film Ratings
Member Since: 12 Sep 2015
Location: USA

more Recent Ratings

85 93% The Town (2010) - Rated 13 Sep 2015
75 32% The Bodyguard (1992) - Rated 13 Sep 2015
80 72% Bad Words (2014) - Rated 13 Sep 2015
80 72% Paper Moon (1973) - Rated 13 Sep 2015
80 72% Julie & Julia (2009) - Rated 13 Sep 2015
75 32% City of Angels (1998) - Rated 13 Sep 2015
75 32% Casino Royale (1967) - Rated 13 Sep 2015
75 32% The Long Goodbye (1973) - Rated 13 Sep 2015
80 72% Tell No One (2006) - Rated 13 Sep 2015
80 72% Poltergeist (1982) - Rated 13 Sep 2015