goktug1415
Bio: i am computer engineering student in Istanbul Technical University. I love watching movies very much because it takes me out of the real life and makes me engage in a new world.
Recent Ratings
Check out goktug1415's...
90 95% | Coherence (2013) - Rated 13 Sep 2017 |
82 50% | Ghost in the Shell (2017) - Rated 10 Sep 2017 |
84 68% | Annabelle: Creation (2017) - Rated 27 Aug 2017 |
83 59% | Alien (1979) - Rated 26 Aug 2017 |
72 13% | The Hunger Games (2012) - Rated 29 Jul 2017 |
67 4% | Nerve (2016) - Rated 28 Jul 2017 |
75 31% | Don't Breathe (2016) - Rated 21 Jul 2017 |
88 86% | Ex Machina (2015) - Rated 07 Jul 2017 |
80 40% | Logan (2017) - Rated 07 Jul 2017 |
73 22% | La Cara Oculta (2011) - Rated 02 Jul 2017 |