Gorm

gorm
Flick Fan - 11 Film Ratings
Member Since: 07 Apr 2021
Location: Norway

more Recent Ratings

88 77% Parasite (2019) - Rated 07 Apr 2021
95 90% The Secret in Their Eyes (2009) - Rated 07 Apr 2021
75 31% The Castle in the Sky (1986) - Rated 07 Apr 2021
85 63% American Gangster (2007) - Rated 07 Apr 2021
95 90% No Country for Old Men (2007) - Rated 07 Apr 2021
50 22% Jojo Rabbit (2019) - Rated 07 Apr 2021
80 45% Drive (2011) - Rated 07 Apr 2021
85 63% Shutter Island (2010) - Rated 07 Apr 2021
10 4% xXx (2002) - Rated 07 Apr 2021
27 13% Angels & Demons (2009) - Rated 07 Apr 2021