Gumby

gumby
Movie Buff - 336 Film Ratings
Member Since: 24 Jul 2020
Location: USA

more Recent Ratings

80 82% Apocalypse Now (1979) - Rated 11 Aug 2024
75 63% Rebecca (1940) - Rated 08 Aug 2024
70 44% Brute Force (1947) - Rated 29 Jan 2023
75 63% Prince of the City (1981) - Rated 17 Jan 2023
78 73% Hunt for the Wilderpeople (2016) - Rated 04 Jun 2021
75 63% Shaun of the Dead (2004) - Rated 24 May 2021
40 9% The Emperor's New Groove (2000) - Rated 08 Aug 2020
75 63% Lilo & Stitch (2002) - Rated 08 Aug 2020
75 63% Julie & Julia (2009) - Rated 08 Aug 2020
50 15% Anger Management (2003) - Rated 08 Aug 2020