hammeren1983

hammeren1983
Flick Fan - 20 Film Ratings
Member Since: 17 Jan 2024
Location: København, Denmark

more Recent Ratings

79 50% Witness for the Prosecution (1957) - Rated 17 Jan 2024
77 35% Obsession (1976) - Rated 17 Jan 2024
90 87% Aguirre: The Wrath of God (1972) - Rated 17 Jan 2024
91 92% Fireworks (1997) - Rated 17 Jan 2024
89 82% Blade Runner (1982) - Rated 17 Jan 2024
82 70% The Thing (1982) - Rated 17 Jan 2024
85 77% The Wages of Fear (1953) - Rated 17 Jan 2024
69 17% 12 Monkeys (1995) - Rated 17 Jan 2024
55 2% Interstellar (2014) - Rated 17 Jan 2024
77 35% High Noon (1952) - Rated 17 Jan 2024