hazalpalavar

hazalpalavar
Flick Fan - 54 Film Ratings
Member Since: 30 Jun 2016
Location: Turkey

more Recent Ratings

Check out hazalpalavar's...

63 22% Spider-Man 2 (2004) - Rated 30 Jun 2016
57 12% Friday the 13th (1980) - Rated 30 Jun 2016
85 80% Forrest Gump (1994) - Rated 30 Jun 2016
90 91% Cinderella Man (2005) - Rated 30 Jun 2016
67 32% The Ugly Truth (2009) - Rated 30 Jun 2016
99 99% Interstellar (2014) - Rated 30 Jun 2016
75 53% The Wolverine (2013) - Rated 30 Jun 2016
70 45% Saw (2003) - Rated 30 Jun 2016
80 74% Iron Man 2 (2010) - Rated 30 Jun 2016
72 49% Ong-Bak: The Thai Warrior (2003) - Rated 30 Jun 2016