huntron

huntron
Movie Buff - 406 Film Ratings
Member Since: 17 Jan 2024
Location: Brisbane, QLD, Australia

more Recent Ratings

26 6% Avatar (2009) - Rated 09 Jun 2024
55 28% Xanadu (1980) - Rated 09 Jun 2024
45 14% Star Trek (2009) - Rated 09 Jun 2024
58 36% Star Trek: First Contact (1996) - Rated 09 Jun 2024
50 22% Star Trek V: The Final Frontier (1989) - Rated 09 Jun 2024
67 59% Star Trek VI: The Undiscovered Country (1991) - Rated 09 Jun 2024
74 76% Star Trek IV: The Voyage Home (1986) - Rated 09 Jun 2024
60 41% Star Trek III: The Search for Spock (1984) - Rated 09 Jun 2024
46 16% Star Trek: The Motion Picture (1979) - Rated 09 Jun 2024
70 69% Star Trek II: The Wrath of Khan (1982) - Rated 09 Jun 2024