Inquisitor
Recent Ratings
Check out Inquisitor's...
20 1% | The Imposter (2012) - Rated 18 Sep 2014 |
100 78% | The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring (2001) - Rated 22 Aug 2014 |
100 78% | Toy Story (1995) - Rated 22 Aug 2014 |
100 78% | The Matrix (1999) - Rated 22 Aug 2014 |
100 78% | Jurassic Park (1993) - Rated 22 Aug 2014 |
85 47% | I Am Legend (2007) - Rated 22 Aug 2014 |
80 38% | Gomorra (2008) - Rated 22 Aug 2014 |
100 78% | Kick-Ass (2010) - Rated 22 Aug 2014 |
100 78% | Batman Begins (2005) - Rated 22 Aug 2014 |
80 38% | Shutter Island (2010) - Rated 22 Aug 2014 |