jamesyjay

jamesyjay
Flick Fan - 24 Film Ratings
Member Since: 22 May 2017
Location: UK

more Recent Ratings

Check out jamesyjay's...

6% Nosferatu (1922) - Rated 22 May 2017
6% Casablanca (1942) - Rated 22 May 2017
80 20% Logan (2017) - Rated 22 May 2017
87 27% Kong: Skull Island (2017) - Rated 22 May 2017
90 33% Men in Black (1997) - Rated 22 May 2017
90 33% Avatar (2009) - Rated 22 May 2017
100 68% Dragon Ball Z: Cooler's Revenge (1991) - Rated 22 May 2017
100 68% Deadpool (2016) - Rated 22 May 2017
80 20% The Great Wall (2016) - Rated 22 May 2017
100 68% Doctor Strange (2016) - Rated 22 May 2017