jamil

Movie Buff - 120 Film Ratings
Member Since: Mar 25, 2021
Recent Ratings
Check out jamil's...
80 59% | Taste of Cherry (1997) - Nov 14, 2021 |
100 97% | It's Such a Beautiful Day (2012) - Nov 14, 2021 |
90 82% | World of Tomorrow Episode Two: The Burden of Other People's Thoughts (2017) - Nov 14, 2021 |
90 82% | World of Tomorrow Episode Three: The Absent Destinations of David Prime (2020) - Nov 14, 2021 |
90 82% | World of Tomorrow (2015) - Nov 14, 2021 |
70 46% | Under the Skin (2014) - Nov 14, 2021 |
70 46% | The King of Kong: A Fistful of Quarters (2007) - Nov 14, 2021 |
80 59% | The Long Goodbye (2020) - Nov 14, 2021 |
60 35% | Halloween (1978) - Nov 14, 2021 |
90 82% | Nathan for You (2013) - Nov 14, 2021 |