Jaymyro

jaymyro
Flick Fan - 15 Film Ratings
Member Since: 25 Jan 2017
Location: USA

more Recent Ratings

80 73% Indigenous (2014) - Rated 08 Jul 2017
80 73% Backcountry (2015) - Rated 08 Jul 2017
80 73% The Revenant (2015) - Rated 25 Jan 2017
70 43% American History X (1998) - Rated 25 Jan 2017
75 53% The Hunger Games (2012) - Rated 25 Jan 2017
80 73% Notting Hill (1999) - Rated 25 Jan 2017
75 53% Young Frankenstein (1974) - Rated 25 Jan 2017
50 13% Predator (1987) - Rated 25 Jan 2017
90 93% The Graduate (1967) - Rated 25 Jan 2017
50 13% Traffic (2000) - Rated 25 Jan 2017