JBaker

jbaker
Flick Fan - 32 Film Ratings
Member Since: 28 Feb 2019
Location: USA
Bio: Sci-fi, horror and comedy fan, primarily.

more Recent Ratings

10 3% Law & Order (1990) - Rated 05 Mar 2019
95 48% 12 Monkeys (1995) - Rated 05 Mar 2019
85 23% Logan (2017) - Rated 05 Mar 2019
96 54% The Road (2009) - Rated 05 Mar 2019
92 42% The Jerk (1979) - Rated 05 Mar 2019
30 7% Lara Croft: Tomb Raider (2001) - Rated 05 Mar 2019
10 3% Battlefield Earth (2000) - Rated 05 Mar 2019
95 48% Goodfellas (1990) - Rated 05 Mar 2019
90 34% The Godfather (1972) - Rated 05 Mar 2019
80 17% Ghostbusters (1984) - Rated 05 Mar 2019