jdodge5555

jdodge5555
Flick Fan - 21 Film Ratings
Member Since: 09 May 2014
Location: USA

more Recent Ratings

Check out jdodge5555's...

90 64% Louis C.K.: Hilarious (2010) - Rated 09 May 2014
95 92% The Spectacular Now (2013) - Rated 09 May 2014
83 7% Shutter Island (2010) - Rated 09 May 2014
85 19% The Hurt Locker (2009) - Rated 09 May 2014
90 64% The Butterfly Effect (2004) - Rated 09 May 2014
87 35% Tiny Furniture (2010) - Rated 09 May 2014
90 64% Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Rated 09 May 2014
88 42% Rain Man (1988) - Rated 09 May 2014
100 97% The Dark Knight (2008) - Rated 09 May 2014
94 88% I Am Legend (2007) - Rated 09 May 2014