jfbc
Bio: ..
Recent Ratings
Check out jfbc's...
85 36% | The Purple Rose of Cairo (1985) - Rated 27 Oct 2017 |
88 60% | 12 Angry Men (1957) - Rated 27 Oct 2017 |
83 23% | Songs from the Second Floor (2000) - Rated 27 Oct 2017 |
95 97% | Waking Life (2001) - Rated 27 Oct 2017 |
89 78% | Le Hérisson (2009) - Rated 23 Jan 2017 |
83 23% | Secrets & Lies (1996) - Rated 30 Dec 2016 |
89 78% | Winter Sleep (2014) - Rated 17 Dec 2016 |
90 89% | Bir Zamanlar Anadolu'da (2011) - Rated 17 Dec 2016 |
88 60% | Life Is Beautiful (1997) - Rated 17 Dec 2016 |
88 60% | Amadeus (1984) - Rated 17 Dec 2016 |