jinni30000
Recent Ratings
Check out jinni30000's...
74 56% | Sherlock Holmes (2009) - Rated 18 Sep 2013 |
85 91% | Dig! (2004) - Rated 18 Sep 2013 |
63 29% | Gladiator (2000) - Rated 18 Sep 2013 |
92 98% | The Wizard of Oz (1939) - Rated 18 Sep 2013 |
70 44% | The Hangover Part II (2011) - Rated 18 Sep 2013 |
84 89% | Donnie Darko (2001) - Rated 18 Sep 2013 |
79 73% | The Naked Gun 2½: The Smell of Fear (1991) - Rated 18 Sep 2013 |
72 51% | March of the Penguins (2005) - Rated 18 Sep 2013 |
62 27% | Mars Attacks! (1996) - Rated 18 Sep 2013 |
45 7% | Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal Skull (2008) - Rated 18 Sep 2013 |