jjgittes
Recent Ratings
Check out jjgittes's...
89 69% | The Witch (2016) - Rated 17 Jun 2016 |
85 47% | Moonrise Kingdom (2012) - Rated 17 Jun 2016 |
75 34% | In Bruges (2008) - Rated 17 Jun 2016 |
72 29% | Spotlight (2015) - Rated 17 Jun 2016 |
83 37% | The Lobster (2015) - Rated 30 May 2016 |
85 47% | Catch Me If You Can (2002) - Rated 10 Apr 2016 |
85 47% | Repulsion (1965) - Rated 10 Apr 2016 |
95 81% | One Flew Over the Cuckoo's Nest (1975) - Rated 10 Apr 2016 |
88 59% | Children of Men (2006) - Rated 10 Apr 2016 |
97 89% | No Country for Old Men (2007) - Rated 10 Apr 2016 |