jkalicke

jkalicke
Flick Fan - 93 Film Ratings
Member Since: 29 Oct 2014
Location: USA

more Recent Ratings

Check out jkalicke's...

62 9% Ghosts of Mars (2001) - Rated 31 Oct 2014
86 51% Star Wars: Episode IV - A New Hope (1977) - Rated 31 Oct 2014
100 98% The Shawshank Redemption (1994) - Rated 30 Oct 2014
80 26% Along Came a Spider (2001) - Rated 30 Oct 2014
70 12% Dreamcatcher (2003) - Rated 30 Oct 2014
82 35% Bruce Almighty (2003) - Rated 30 Oct 2014
84 43% Lucky Number Slevin (2006) - Rated 30 Oct 2014
81 32% The Bucket List (2007) - Rated 30 Oct 2014
64 10% Wanted (2008) - Rated 30 Oct 2014
74 17% Invictus (2009) - Rated 30 Oct 2014