jkmoney04

Recent Ratings
Check out jkmoney04's...
60 17% | Minions: The Rise of Gru (2022) - Aug 07, 2022 |
50 11% | Scary Movie 5 (2013) - Jul 19, 2022 |
90 72% | Top Gun: Maverick (2022) - Jul 19, 2022 |
70 27% | Thor: Love and Thunder (2022) - Jul 19, 2022 |
30 4% | The Karate Kid, Part II (1986) - May 26, 2022 |
82 45% | The Karate Kid (1984) - May 26, 2022 |
78 40% | The Death of Stalin (2017) - May 22, 2022 |
87 61% | The Green Mile (1999) - May 06, 2022 |
56 14% | Doctor Strange in the Multiverse of Madness (2022) - May 06, 2022 |
71 29% | The Northman (2022) - Apr 29, 2022 |