joseph

joseph
Flick Fan - 28 Film Ratings
Member Since: 25 Jun 2023
Location: San Juan City, Metro Manila, Philippines

more Recent Ratings

75 17% Analyze That (2002) - Rated 25 Jun 2023
90 73% Analyze This (1999) - Rated 25 Jun 2023
85 58% The Batman (2022) - Rated 25 Jun 2023
95 89% Groundhog Day (1993) - Rated 25 Jun 2023
85 58% Coming to America (1988) - Rated 25 Jun 2023
90 73% Live Free or Die Hard (2007) - Rated 25 Jun 2023
95 89% Die Hard: With a Vengeance (1995) - Rated 25 Jun 2023
95 89% Die Hard 2 (1990) - Rated 25 Jun 2023
95 89% Die Hard (1988) - Rated 25 Jun 2023
80 35% DOA: Dead or Alive (2006) - Rated 25 Jun 2023