jseaton55
Bio: dookie
Recent Ratings
Check out jseaton55's...
88 55% | Nightcrawler (2014) - Rated 15 Nov 2015 |
89 59% | Mad Max: Fury Road (2015) - Rated 15 Nov 2015 |
90 63% | Before Midnight (2013) - Rated 15 Nov 2015 |
90 63% | Before Sunrise (1995) - Rated 15 Nov 2015 |
90 63% | Before Sunset (2004) - Rated 15 Nov 2015 |
82 40% | Training Day (2001) - Rated 15 Nov 2015 |
80 38% | Gattaca (1997) - Rated 15 Nov 2015 |
83 44% | Midnight in Paris (2011) - Rated 15 Nov 2015 |
20 5% | After Earth (2013) - Rated 15 Nov 2015 |
51 16% | Eat Pray Love (2010) - Rated 15 Nov 2015 |