juliendubois

juliendubois
Flick Fan - 11 Film Ratings
Member Since: 04 Aug 2017
Location: UK

more Recent Ratings

Check out juliendubois's...

90 63% Chinatown (1974) - Rated 04 Aug 2017
70 22% Gravity (2013) - Rated 04 Aug 2017
90 63% Pan's Labyrinth (2006) - Rated 04 Aug 2017
60 9% Cool Runnings (1993) - Rated 04 Aug 2017
85 40% Léon: The Professional (1994) - Rated 04 Aug 2017
97 95% Blue Is the Warmest Color (2013) - Rated 04 Aug 2017
75 31% Good Will Hunting (1997) - Rated 04 Aug 2017
60 9% Mulholland Drive (1999) - Rated 04 Aug 2017
90 63% Masculin, Feminin (1966) - Rated 04 Aug 2017
90 63% Shadow of a Doubt (1943) - Rated 04 Aug 2017