ka22robot

ka22robot
Film Freak - 798 Film Ratings
Member Since: 18 Jun 2015
Location: Curitiba, PR, Brazil
Age: 32
Bio: Robot stuff.

more Recent Ratings

Check out ka22robot's...

85 78% Nope (2022) - Rated 04 Sep 2022
75 58% Titane (2021) - Rated 10 Apr 2022
90 86% American History X (1998) - Rated 31 Mar 2022
65 37% The Batman (2022) - Rated 10 Mar 2022
65 37% Thor: The Dark World (2013) - Rated 23 Dec 2021
75 58% Captain Marvel (2019) - Rated 16 Oct 2021
75 58% Captain America: The First Avenger (2011) - Rated 16 Oct 2021
65 37% Mad Max (1979) - Rated 16 Aug 2021
75 58% Bingo: O Rei das Manhãs (2017) - Rated 05 Jul 2021
80 70% Uncut Gems (2019) - Rated 14 Jun 2021