kadriyiğit

kadriyiit
Flick Fan - 16 Film Ratings
Member Since: 02 May 2020
Location: Turkey

more Recent Ratings

Check out kadriyiğit's...

82 65% Gone Girl (2014) - Rated 02 May 2020
87 87% Blue Is the Warmest Color (2013) - Rated 02 May 2020
66 9% 101 Dalmatians (1996) - Rated 02 May 2020
85 78% There Will Be Blood (2007) - Rated 02 May 2020
79 50% Spider-Man 2 (2004) - Rated 02 May 2020
83 71% A Separation (2011) - Rated 02 May 2020
62 3% Look Who's Talking (1989) - Rated 02 May 2020
67 15% The Hobbit: The Desolation of Smaug (2013) - Rated 02 May 2020
78 40% Gravity (2013) - Rated 02 May 2020
81 59% Gran Torino (2008) - Rated 02 May 2020