kaffe
Recent Ratings
Check out kaffe's...
90 62% | Mulholland Drive (1999) - Rated 17 Oct 2013 |
90 62% | The Thing (1982) - Rated 17 Oct 2013 |
85 37% | Miller's Crossing (1990) - Rated 17 Oct 2013 |
75 4% | Confessions of a Dangerous Mind (2002) - Rated 17 Oct 2013 |
80 20% | Moon (2009) - Rated 17 Oct 2013 |
80 20% | Ghost World (2001) - Rated 17 Oct 2013 |
100 91% | Ghost Dog: The Way of the Samurai (1999) - Rated 17 Oct 2013 |
90 62% | The Man from Earth (2007) - Rated 17 Oct 2013 |
90 62% | Starship Troopers (1997) - Rated 17 Oct 2013 |
80 20% | Winter's Bone (2010) - Rated 17 Oct 2013 |