Kaptan
Recent Ratings
Check out Kaptan's...
88 36% | The Lord of the Rings: The Return of the King (2003) - Rated 05 Feb 2017 |
90 52% | Carlito's Way (1993) - Rated 05 Feb 2017 |
95 80% | Scent of a Woman (1992) - Rated 05 Feb 2017 |
95 80% | Schindler's List (1993) - Rated 05 Feb 2017 |
65 6% | For a Few Dollars More (1965) - Rated 05 Feb 2017 |
85 19% | Dog Day Afternoon (1975) - Rated 05 Feb 2017 |
93 69% | Goodfellas (1990) - Rated 05 Feb 2017 |
70 10% | Léon: The Professional (1994) - Rated 05 Feb 2017 |
88 36% | The Hurricane (1999) - Rated 05 Feb 2017 |
93 69% | Naked (1993) - Rated 05 Feb 2017 |