kathi

Movie Buff - 131 Film Ratings
Member Since: Jun 8, 2020
Recent Ratings
Check out kathi's...
30 25% | Brigsby Bear (2017) - Jun 10, 2020 |
85 80% | Get Out (2017) - Jun 09, 2020 |
70 68% | Shoplifters (2018) - Jun 09, 2020 |
92 95% | The Mirror (1975) - Jun 09, 2020 |
70 68% | Eighth Grade (2018) - Jun 09, 2020 |
30 25% | Ad Astra (2019) - Jun 09, 2020 |
50 45% | Avengers: Infinity War (2018) - Jun 08, 2020 |
68 66% | The Royal Tenenbaums (2001) - Jun 08, 2020 |
49 43% | 10 Things I Hate About You (1999) - Jun 08, 2020 |
55 50% | Ferris Bueller's Day Off (1986) - Jun 08, 2020 |