kavvv
Bio: Watch a lot of movies when free. Sadly not very free recently.
Recent Ratings
Check out kavvv's...
65 31% | Mission: Impossible (1996) - Rated 10 Aug 2019 |
90 96% | The Lord of the Rings: The Return of the King (2003) - Rated 10 Aug 2019 |
80 78% | City of Angels (1998) - Rated 10 Aug 2019 |
50 10% | Ghost Rider (2007) - Rated 10 Aug 2019 |
50 10% | The Martian (2015) - Rated 10 Aug 2019 |
70 36% | Elysium (2013) - Rated 10 Aug 2019 |
60 24% | Arrival (2016) - Rated 10 Aug 2019 |
90 96% | The Matrix Revolutions (2003) - Rated 10 Aug 2019 |
80 78% | The Terminal (2004) - Rated 10 Aug 2019 |
50 10% | The Fountain (2006) - Rated 10 Aug 2019 |