kelis2002
Recent Ratings
Check out kelis2002's...
78 29% | Wild Hearts Can't Be Broken (1991) - Rated 02 Aug 2015 |
80 51% | National Treasure (2004) - Rated 02 Aug 2015 |
68 18% | It Could Happen to You (1994) - Rated 02 Aug 2015 |
78 29% | Armageddon (1998) - Rated 02 Aug 2015 |
78 29% | Twister (1996) - Rated 02 Aug 2015 |
80 51% | Cast Away (2000) - Rated 02 Aug 2015 |
80 51% | The Terminal (2004) - Rated 02 Aug 2015 |
85 81% | Saving Mr. Banks (2013) - Rated 02 Aug 2015 |
80 51% | Forrest Gump (1994) - Rated 02 Aug 2015 |
40 12% | The Family Stone (2005) - Rated 02 Aug 2015 |