kereminho
Bio: Sci-Fi/Thriller/Mystery/Dram
Recent Ratings
Check out kereminho's...
65 8% | The Dead Zone (1983) - Rated 20 May 2016 |
87 81% | Captain America: Civil War (2016) - Rated 20 May 2016 |
85 68% | There Will Be Blood (2007) - Rated 26 Apr 2016 |
85 68% | Reservoir Dogs (1992) - Rated 26 Apr 2016 |
82 49% | Captain America: The Winter Soldier (2014) - Rated 26 Apr 2016 |
85 68% | Avengers: Age of Ultron (2015) - Rated 26 Apr 2016 |
42 1% | Solomon Kane (2009) - Rated 26 Apr 2016 |
80 41% | Despicable Me (2010) - Rated 26 Apr 2016 |
90 90% | Inside Out (2015) - Rated 26 Apr 2016 |
88 84% | Edward Scissorhands (1990) - Rated 28 Feb 2016 |