kopiket

kopiket
Member Since: 15 Aug 2013
Location: izmir, Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

87 89% Fried Green Tomatoes (1991) - Rated 30 Dec 2013
","
78 62% Sinister (2012) - Rated 30 Dec 2013
100 98% Puss in Boots (2011) - Rated 30 Dec 2013
95 95% Frida (2002) - Rated 30 Dec 2013
79 66% Hardball (2001) - Rated 30 Dec 2013
100 98% The Matrix (1999) - Rated 30 Dec 2013
82 80% The Matrix Revolutions (2003) - Rated 30 Dec 2013
83 83% The Matrix Reloaded (2003) - Rated 30 Dec 2013
100 98% Constantine (2005) - Rated 30 Dec 2013
24 4% Zookeeper (2011) - Rated 30 Dec 2013