LeslieL
Flick Fan - 65 Film Ratings
Member Since: 18 Aug 2014
Location: Buenos Aires, Buenos Aires, Argentina
Recent Ratings
Check out LeslieL's...
80 80% | Lost in Translation (2003) - Rated 19 Aug 2014 |
65 42% | Hugo (2011) - Rated 19 Aug 2014 |
5 1% | Twilight (2008) - Rated 19 Aug 2014 |
50 26% | Love Actually (2003) - Rated 19 Aug 2014 |
60 36% | The Godfather (1972) - Rated 19 Aug 2014 |
19 6% | 13 Going on 30 (2004) - Rated 19 Aug 2014 |
70 52% | Ratatouille (2007) - Rated 19 Aug 2014 |
60 36% | Amour (2012) - Rated 19 Aug 2014 |
80 80% | Dead Poets Society (1989) - Rated 19 Aug 2014 |
65 42% | The Woman in Black (2012) - Rated 19 Aug 2014 |