lexruss
Recent Ratings
Check out lexruss's...
70 23% | 21 Jump Street (2012) - Rated 26 Jan 2016 |
10 10% | 14 Going on 30 (1988) - Rated 26 Jan 2016 |
2 4% | Dear John (2010) - Rated 26 Jan 2016 |
50 19% | Step Brothers (2008) - Rated 26 Jan 2016 |
20 15% | 27 Dresses (2008) - Rated 26 Jan 2016 |
2 4% | The Notebook (2004) - Rated 26 Jan 2016 |
95 54% | The Taking of Deborah Logan (2014) - Rated 26 Jan 2016 |
95 54% | White Bird in a Blizzard (2014) - Rated 26 Jan 2016 |
100 86% | G.B.F. (2014) - Rated 26 Jan 2016 |
95 54% | Short Term 12 (2013) - Rated 26 Jan 2016 |