lf303699
Recent Ratings
Check out lf303699's...
89 58% | Cool Hand Luke (1967) - Rated 23 Apr 2016 |
100 94% | The Godfather: Part II (1974) - Rated 23 Apr 2016 |
100 94% | The Godfather (1972) - Rated 23 Apr 2016 |
98 87% | Se7en (1995) - Rated 23 Apr 2016 |
100 94% | The Dark Knight (2008) - Rated 23 Apr 2016 |
85 42% | Crimson Tide (1995) - Rated 23 Apr 2016 |
85 42% | Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest (2006) - Rated 23 Apr 2016 |
82 16% | Apocalypto (2006) - Rated 23 Apr 2016 |
88 53% | Argo (2012) - Rated 23 Apr 2016 |
82 16% | Die Hard (1988) - Rated 23 Apr 2016 |